Poznajcie finalistów RICA MASTERS 2023!

Dziękujemy Wam serdecznie za udział w konkursie RICA MASTERS 2023 i wszystkie nadesłane prace.

 

Znamy już wyniki pierwszego etapu RICA MASTERS! Z niecierpliwością czekaliśmy na ten moment, a teraz z radością i dumą chcemy ogłosić Wam naszych Laureatów! Bez wątpienia prace przerosły oczekiwania!

Do finału konkursu RICA MASTERS 2023 zapraszamy:

 

Timeless geometry:
🌿Natalia Golla @nataliagohair – timeless geometry
🌿Katarzyna Ślusarek @hairdressing_by_kaja


This is texture

🌿Dariusz Sochacki @sochacki_salon
🌿Joanna Osiecka

Hair in fashion

🌿Julia Żądło @styloweczesanie
🌿Adam Ślipko @adam_artist_aidaho

Gratulujemy Finalistom!  Wszystkim Fryzjerom i Stylistom Fryzur dziękujemy serdecznie za udział w konkursie, za poświęcony czas i Wasze serca, które włożyliście w przygotowanie prac. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem i mamy nadzieję, że spotkamy się z Wami także przy kolejnej edycji!

EDIT: Uwaga! Pragniemy poinformować, że w związku z niedopełnieniem regulaminu i zgłoszeniem do konkursu pracy archiwalnej, musieliśmy podjąć decyzję o zmianie jednego z laureatów w kategorii Timeless Geometry!

Bardzo miło jest nam ogłosić, że nowym finalistą konkursu Rica Masters 2023 zostaje Katarzyna Ślusarek @hairdressing_by_kaja! Wielkie brawa!

Kategoria finałowa to Retrofuturyzm

Nie możemy się już doczekać prac laureatów! Zwycięzcę poznamy podczas Finałowej Gali już 23/04/2023, na której czeka na Was mnóstwo atrakcji i na którą zapraszamy wszystkich!