Naturalna koloryzacja RICA

Wiosną postaw na odświeżony kolor włosów z marką RICA

Pojawiające się promienie słońca przypominają nam o nadchodzącej wiośnie. To świetna okazja, żeby odświeżyć kolor włosów.

Dobór produktów do koloryzacji może być sporym wyzwaniem. Na co zwrócić uwagę, gdy chcemy uzyskać efekt silnych i lśniących włosów? Przede wszystkim na jakość produktu. Tylko profesjonalne farby do włosów, oparte na naturalnych składnikach, dają nam gwarancję trwałości koloru
i głębokiego odżywienia pasm.

Dopasowany odcień podstawą udanej koloryzacji

Colorica to prawie 100 różnych wariantów, dostępnych zarówno w ciepłej, jak i w chłodnej tonacji. Dzięki temu fryzjer może wybierać z palety odcieni, by perfekcyjnie dopasować kolor. Koloryzacja będzie dzięki temu współgrać z Twoją urodą, a efekt będzie świeży i naturalny.

Moc odżywczych składników w farbie do włosów

Odświeżony kolor uzyska dodatkową głębię dzięki składnikom odżywczym. Profesjonalne produkty do koloryzacji zawierające witaminy, sole mineralne i kwasy owocowe, które wnikają w głąb struktury włosa, zapewniają efekt wyjątkowego odżywienia.

Naturalna formuła kosmetyków oparta jest m.in. na nagietku lekarskim, lukrecji, wosku pszczelim i olejku jojoba. To właśnie te substancje są odpowiedzialne za właściwe nawilżenie i połysk, który jest szczególnie widoczny w promieniach wiosennego słońca.

Pielęgnacja włosów przed koloryzacją

Intensywne odświeżenie koloru wymaga odpowiedniego przygotowania. Produkty uzupełniające wzmocnią Twoje włosy i pozwolą na zachowanie miękkości pasm. Przed koloryzacją fryzjerzy często sięgają po serum ochronne, na przykład Protective Pre-Colouring, które ma działanie nawilżające, a dodatkowo zapobiega podrażnieniom skóry głowy.

Ochrona struktury włosa

Koloryzacja nie musi niszczyć struktury włosów. W uzyskaniu właściwego koloru fryzjerzy stosują oksydanty o różnych stężeniach, wzbogacone o naturalne składniki o działaniu ochronnym, dobierając odpowiedni produkt do kondycji i typu włosów.

Właściwa pielęgnacja i dobór profesjonalnych produktów do koloryzacji zapewni Ci wymarzony efekt odświeżonego koloru. To właśnie bogactwo naturalnych składników sprawi, że będziesz lśnić – podobnie jak Twoje włosy