Rewolucyjny produkt – Opuntia Oil Intensive Treatment Mask

Niesprzyjające warunki atmosferyczne, radykalne zmiany kolorów lub zwyczajnie niewłaściwa pielęgnacja włosa, sprawiają, że klienci przychodzą do salonów fryzjerskich po pomoc. Niestety często mimo wieloletnich eksperymentów i przeprowadzonych procesów chemicznych na włosach, oczekują natychmiastowego efektu, który trudno jest osiągnąć. Co wówczas zaproponować? Produkt, który zrewolucjonizował pielęgnacyjny świat czyli nową maskę do włosów RICA Opuntia Oil Intensive Treatment Mask.

Przemysław Kowalczyk, trener marki RICA Polska, gwarantuje, że nie ma obecnie na rynku lepszego produktu, który w dość szybki, ale zarazem niezwykle skuteczny sposób, regeneruje zniszczone włosy.

– Od jakiegoś czasu, bardzo uważnie obserwuję i analizuję potrzeby klienta salonu fryzjerskiego, jak i fryzjerów. Potrzeby te nie różnią się i mają wspólnego „wroga” którym jest zniszczony w różny sposób włos. Niestety oczekiwania klientów salonowych są czasem wręcz szalone. Nic dziwnego więc, że fryzjerzy intensywnie szukają takich rozwiązań dla swoich klientów, które działają natychmiast – mówi Przemysław Kowalczyk. – Przeanalizowałem również do jakiego typu problemów najczęściej poszukują produktów, jaki mają dawać efekt, czy też jak długo powinna trwać kuracja oraz ile czasu powinniśmy trzymać produkt na włosach klienta – dodaje trener RICA Polska.

To co spaja te wszystkie czynniki to czas, problem zniszczonych, suchych, porowatych, łamiących się włosów. Produktem, który odpowiada na te wyzwania jest RICA Opuntia Oil Intensive Treatment Mask z cenionej zarówno przez fryzjerów jak i klientów serii Opuntia Oil.

Bogactwo naturalnych składników w trosce o piękno włosa

Innowacyjne technologie PROBOND X ® oraz GREEN P, które zostały zastosowane w masce RICA Opuntia Oil Intensive Treatment Mask, bazują na ekstraktach z warzyw i filtratach fermentacyjnych, dzięki czemu regenerują i chronią włosy. Proteiny pozyskiwane z jarmużu, marchwi i cytryny zapewniają oczyszczenie z toksyn i niesamowite nawilżenie. Oczywiście, w składzie nie mogło zabraknąć również olejku z opuncji, który ma właściwości ochronne, łagodzące, zmiękczające i regenerujące od wewnątrz. Zastosowanie nowej maski z tej serii zaowocuje mocniejszymi, nawilżonymi i odżywionymi włosami. Objętość podparta jest długotrwałą ochroną, dzięki wytworzeniu BIOMIMETYCZNEJ otoczki wzdłuż włókna włosa, która odtwarza biologiczną warstwę chroniącą włos. Opuntia Oil Intensive Treatment Mask jest więc gwarancją zdrowych, miękkich oraz elastycznych włosów, jak również mniej podatnych na rozdwajanie i łamanie.

Jak stosować RICA Opuntia Oil Intensive Treatment Mask?

Przemysław Kowalczyk podkreśla, że samo zastosowanie produktu nie przysporzy nikomu problemu ani dodatkowego czasu wizyty, gdyż produkt działa już od pierwszej minuty, dając natychmiastowe zwiększenie plastyczności, odżywienie i połysk. Trzymając dłużej produkt na włosach dłużej czyli np. 5 min., dodatkowo ochronimy włosy przed wysoką temperaturą, zapobiegniemy puszeniu się oraz nawilżymy. Po 10 min. dołożymy jeszcze głęboką regenerację, zapobiegniemy łamaniu się włosów, utrwalimy wszystkie wcześniejsze efekty, kończąc ochroną przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Dlaczego RICA?

Jak podkreśla Przemysław Kowalczyk, marka RICA słucha potrzeb klientów i stale udoskonala swoje produkty, nie tylko do koloryzacji, czy stylizacji, ale również, a nawet przede wszystkim do pielęgnacji włosa. Bo żaden produkt nie da wymarzonego przez klienta efektu, jeśli włos nie będzie zadbany i zdrowy.

– Dzięki temu, że jestem członkiem teamu edukacyjnego, mogę szybko wyłapywać rozwiązania, które dają rewelacyjne efekty. I takim rozwiązaniem jest właśnie RICA Opuntia Oil Intensive Treatment Mask. To produkt, który odpowiada na wszystkie te problemy, daje możliwości operowania czasem aplikacji, dostarczając efektu od pierwszego użycia. Ale przede wszystkim jest rezultatem potrzeb klientów, dlatego tak celnie trafia w ich potrzeby – tłumaczy trener RICA Polska.