RICA_chromoplus

Nowość: Chromoplus Colorica. Wegańska farba do włosów

Wegańskie produkty, nietestowane na zwierzętach, powoli wkraczają do branży fryzjerskiej. Wzrost świadomości klientek stawia przed fryzjerami duże wyzwanie, jeżeli chodzi o stosowanie odpowiednich preparatów koloryzacyjnych. Duże znaczenie ma również sam zabieg, który musi być jak najbardziej naturalny i oprócz zamierzonego efektu na włosach, ma nieść ze sobą pielęgnację bez podrażnień oraz nieprzyjemnych aromatów farby. Nadszedł czas, kiedy koloryzacja staje się miłym rytuałem, chwilą odpoczynku i relaksu.

Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom, stworzyliśmy trwałą koloryzację najnowszej generacji. Chromoplus Colorica to kosmetyki w 100% wegańskie i cruelty free na wszystkich etapach produkcyjnych. Preparaty RICA zapewniają czyste pigmenty w 99,8%, co gwarantuje precyzyjność i wierność refleksów we wszystkich proponowanych 106 odcieniach.

Naturalne składniki Chromoplus Colorica

Formuła zawiera do 94% składników pochodzenia naturalnego i jest odpowiednia również do wykonywania zabiegów w przypadku najbardziej delikatnej i wrażliwej skóry, ponieważ kosmetyki nie zawierają drażniących składników, takich jak: PPD, rezorcyny, cocamide DEA, SLES, PEG, glikol propylenowy, czy parabeny. Oprócz wody wulkanicznej, która jest podstawowym składnikiem wszystkich kosmetyków RICA, nowa seria kosmetyków koloryzacyjnych zawiera najbardziej delikatne, odżywcze i wysoce skuteczne esencje. Znajdziesz w nich ekstrakt z kwiatów dziewanny, hydrolizat komosy ryżowej, olejek marula, H2HAIR, czyli antyoksydanty ekstrahowane z ryżu i soi.

Prawdziwy zabieg pielęgnacyjny

Formuła Chromoplus Colorica opiera się na technologii Shield P17 zapewniającej efekt bariery na skórze. Zastosowanie Shield P17 w koloryzacji może o ponad 40% zmniejszyć przenikanie aminów aromatycznych, gwarantując tym samym większy komfort klientkom o skórze głowy nadzwyczaj wrażliwej. Zastosowana kompozycja składników maskuje zapach amoniaku, przez co zabieg sprawia większą przyjemność i nie jest uciążliwy. Coraz częściej nowe kompozycje kosmetyków wychodzą naprzeciw zmieniającym się trendom we fryzjerstwie, w których klientki doceniają dodatkową pielęgnację włosów, komfort i przyjemność z zabiegu koloryzacji przy jednoczesnym efekcie intensywnych kolorów oraz naturalnych refleksów. Docenienie naturalności oraz troska o przyrodę stają się priorytetem nie tylko klientek, ale też fryzjerów.