skladniki-chromoplus_colorica

Chromoplus Colorica. Naturalne składniki dla innowacyjnej koloryzacji

Zabieg koloryzacji zwykle ocenia się patrząc na efekt końcowy. W przypadku nowego systemu koloryzacji trwałej opracowanego przez zespół specjalistów RICA na pierwszy plan wysuwają się intensywność, jakość koloru i widoczna głębia barw. Ich źródłem są niezmiennie naturalne składniki, które zostały ujęte w formę nowatorskiej formuły.

Dobór elementów, które stanowią recepturę produktu wymaga dużej uważności. Od ich działania i zbilansowanych właściwości zależy skuteczność kosmetyku. Formuła Chromoplus Colorica to stopniowe odkrywanie sekretu piękna włosów.

Nabłyszczający kwiat dziewanny

Pokrywające teren Sycylii żółte kwiaty słyną z wyrazistej barwy i słonecznego blasku. Dzięki najnowszym badaniom wiadomo, że mogą otoczyć nim także Twoje włosy. Ekstrakt z kwiatów dziewanny pochłania promienie UV i odbija widzialną wiązkę promieniowania. Zapobiega w ten sposób stresowi oksydacyjnemu oraz intensywnie rozpromienia pasma, które zyskują nadzwyczajny efekt głębi.

Drogocenny olejek Marula

Olejek Marula, dzięki swoim wyjątkowym właściwościom kosmetycznym, zyskał miano “eliksiru piękna”. Zawiera wysokie stężenie witamin C i E, które zapobiegają powstawaniu wolnych rodników. Z kolei obecne w jego składzie kwasy tłuszczowe głęboko nawilżają włosy i skórę głowy oraz odpowiadają za wzmocnienie struktury pasm.

Superfood dla włosów

Komosa ryżowa jest źródłem cennych białek i aminokwasów esencjonalnych. W formule Chromoplus Colorica został zawarty jej hydroizolat, który doskonale nawilża, wspomaga produkcję kolagenu oraz silnie rewitalizuje włókna włosowe, eliminując łamliwość pasm.

Technologia i natura

Ostatnim elementem składającym się na unikatowość systemu koloryzacji Chromoplus Colorica jest technologia H2HAIR, stanowiąca kompleks antyoksydantów ekstrahowanych z ryżu i soi. Badania laboratoryjne dowiodły, że jest gwarancją silnej ochrony przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak smog czy zanieczyszczenia.

Zbilansowana, wegańska formuła produktu działa wieloaspektowo, pozwalając na trwałą koloryzację, która jest jednocześnie zabiegiem pielęgnacyjnym. Naturalny efekt, zachwycający kolor, blask i pełne odżywienie. Piękno oparte na doskonałej równowadze składników.