Z Rica Twój salon będzie EKO

Każdego dnia coraz bardziej zauważamy trend ekologiczny, który pojawia się w wielu aspektach naszego życia. Także w pracy. Czy można w tym duchu prowadzić salon fryzjerski? Oczywiście, że tak. Marka RICA słynie z kreowania Odpowiedzialnego Piękna i ma nadzieję, że taka „moda” zakorzeni się w świadomości ludzi już na zawsze.

Świadomość społeczna jest zdecydowanie na coraz wyższym poziomie, klienci znacznie bardziej selektywnie wybierają usługi i oczekują, że wraz z nimi będą szły także wartości. Nie mniej nadal czeka nas dużo pracy i zaangażowania, aby na stałe pamiętać o tym, jak istotną rolę w naszym życiu odgrywa środowisko. Jeśli o nie nie zadbamy, sami także nie zyskamy spokojnego, szczęśliwego życia.

 

Moda ma różne oblicza. „Eko trend” jest zdecydowanie najlepszym kierunkiem, który zdecydowanie króluje w wielu dziedzinach, a z którego nasza Planeta i Jej mieszkańcy mogą mieć najwięcej pożytku. Ważne, by konsekwentnie podążać tą drogą. W salonach fryzjerskich na co dzień mamy kontakt z wieloma osobami, które niejednokrotnie oczekują od nas rady czy polecenia sprawdzonych kosmetyków. Dajmy im dobry przykład i pokażmy, że warto być EKO. Ekologiczne produkty pełne naturalnych, sprawdzonych receptur bogatych w wartości odżywcze, styl pracy zgodny z dbaniem o środowisko, spokój, przyjazna atmosfera, relaks i harmonia. Spraw, aby tak mówili o Twoim salonie. Sposobów na to żeby zacząć jest wiele. Zadbaj o segregowanie odpadów, zmniejsz nieco temperaturę wody po to, aby zużywać mniej energii na ogrzanie jej. Korzystaj z urządzeń filtrujących wodę, ponieważ w ten sposób ograniczysz produkcję plastiku.

 

I co najważniejsze zacznij wybierać ekologiczne kosmetyki, takie jak zrównoważone i proekologiczne produkty marki Rica. Udowodnisz tym samym, że Twoje piękne, odpowiedzialne, codzienne czyny, łączą się także ze świadomym wyborem artykułów, na których pracujesz. Nie tylko zagwarantują pewność podczas codziennej pracy, szybkiej stylizacji czy koloryzacji, ale także umożliwią wykonywanie pełnych rytuałów i zaawansowanych zabiegów na włosach. Misją Marki jest tworzenie naturalnych kuracji w trosce o piękno ciała i umysłu.

 

Korzystamy przy tym z bogactwa zasobów naturalnych Sycylii i znajdującego się na niej wulkanu Etna. Do produkcji używamy surowców i składników regionalnych, pochodzących ze źródeł odnawialnych. Co więcej, koloryzacja Rica to produkty w 100% wegańskie, cruelty-free, bogate w składniki naturalne i przetestowane dermatologicznie, co zapewnia dodatkową, wysoką tolerancję skóry. Wszystko w zgodzie z naturą i w trosce o środowisko. Wierzymy, że tylko razem zmienimy świat na lepszy!

 

Wyróżnij się wśród salonów i postaw na kierunek przyszłości! Podążaj ścieżką ekologii w myśl Odpowiedzialnego Piękna.