Krajobraz Sycylii

Woda Wulkaniczna

Woda wulkaniczna to najważniejszy, a zarazem najcenniejszy komponent nowych formuł produktów Rica. Wydobywa się ona z głębi Ziemi, przechodząc po drodze przez wiele warstw skał wylewnych, dzięki którym wzbogaca swój skład o minerały (miedź, selen i cynk) oraz drogocenne mikroelementy. Zawartość tych składników wzmacnia właściwości wody wulkanicznej. Dzięki temu produkty Rica pomagają również przywrócić włosom zdrowy wygląd i odporność.

Połysk

Selen nadaje włosom połysk, jednocześnie przywracając im siłę, zdrowy wygląd i pełnię życia.

Wzmocnienie włosów

Cynk wzmacnia włosy i sprawia, że stają się bardziej odporne na uszkodzenia spowodowane promieniami słonecznymi i wiatrem. Ponadto ogranicza negatywne skutki przesuszenia i częstego modelowania.

Przywrócenie głębi koloru

Miedź wspomaga kształtowanie się melaniny, kluczowego elementu pięknego koloru włosów, dzięki czemu staje się on długotrwały i głęboki.

Warstwy piasku wulkanicznego, bazaltu i skał wulkanicznych filtrują wodę, oczyszczając ją i zapewniając stałe stężenie rewitalizujących mikroelementów. Rezultatem jest nasza drogocenna woda wulkaniczna przywracająca energię i żywotność osłabionym włosom i skórze głowy.

Zobacz produkt

Skontaktuj się z nami

nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na twoje pytania