naturalne-utrwalenie

Siła naturalnych składników: Utrwalenie i blask

Perfekcyjna stylizacja? Mamy to! Teraz pozostaje utrwalenie uzyskanego efektu tak, żeby nawet wielogodzinne tańce nie naruszyły starannie przygotowanej fryzury.

Zastanawiając się nad produktem zapewniającym mocne utrwalenie, od razu przychodzi na myśl lakier. Powinien mieć właściwości ochronne, które dają pewność, że obecna w powietrzu wilgoć nie wpłynie negatywnie na wygląd fryzury. Kolejnym elementem, który stanowi “kropkę nad i” jest nabłyszczacz, który nada pasmom jedwabiste wykończenie. Jak wybrać odpowiednie kosmetyki? Warto zwrócić uwagę na ich skład oraz właściwości.

lakier-naturica-styling

Postaw na trwałość efektu

Tylko starannie opracowana formuła pozwala na uzyskanie trwałości przy jednoczesnym odżywieniu włosów. To właśnie te elementy będą stanowić odpowiednią oprawę stylizacji. Dlatego najlepiej sięgnąć po Flexible Control Hair Spray. Lakier RICA zapewnia długotrwałe i elastyczne utrwalenie. Dodatkowo pasma zyskują blask oraz zwiększoną objętość. Dzięki formule opartej na wodzie wulkanicznej, włosy zachowują miękkość i naturalny wygląd. Efekt jego działania jest wyjątkowo silny, co daje gwarancję perfekcyjnej kontroli fryzury.

Czas na blask

Podczas imprez i spotkań towarzyskich możesz olśniewać nie tylko kreacją i dodatkami, ale także blaskiem włosów. Wystarczy sięgnąć po nabłyszczacz Natural Shine. Kluczowym elementem jego formuły jest “płynne złoto”, czyli olejek arganowy, który silnie nawilża włosy, nie zostawiając przy tym nieestetycznego osadu. Lekka konsystencja kosmetyku pozwala osiągnąć efekt połysku oraz uzyskać jedwabistość pasm. Tak wystylizowana fryzura przyciąga spojrzenia naturalnością, a odżywione i pięknie lśniące włosy są idealnym wykończeniem stylizacji.

Siła naturalnych składników zapewnia widoczne efekty na każdym etapie tworzenia wyjątkowej fryzury. Codzienna pielęgnacja, stylizacja i w końcu utrwalenie – to właśnie te czynniki składają się na finalny wygląd fryzury. A przepis na sukces tkwi w śródziemnomorskich formułach, które pielęgnują pasma i nadają im naturalny blask, którym możesz zachwycać mniejszych i większych okazjach.