RICA w służbie natury i piękna

Branża beauty coraz częściej kojarzy się z naturą, a wraz z nią rośnie także świadomość właścicieli salonów fryzjerskich, którzy rozsądnie wybierają produkty. Nie bez przyczyny. Spora w tym zasługa pytających o nie Klientów, dla których istotne stało się dbanie o środowisko, a co za tym idzie, o samych siebie. 

Jeśli tylko mają taką możliwość, decydują się na kosmetyki, których skład nie budzi wątpliwości. Nie muszą wówczas martwić się o uczulenie skóry głowy, czy zniszczenie lub osłabienie włosów. Im mniej chemii i sztucznych składników tym lepiej. 

Na szczęście w koloryzacji nastała prawdziwa rewolucja. Tak najlepiej można określić  linię Chromoplus Colorica! Dzięki niej zwykłe farbowanie włosów przeradza się w prawdziwy zabieg koloryzacyjny.

Zapraszamy na wywiad z właścicielami salonu Hair Bar Sopot – Romanem                              i Danielem, którzy podzielili się z nami swoją opinią na temat wegańskiej koloryzacji Chromoplus 

Co sądzicie o koloryzacji Chromplus?
Roman i Daniel – marka Rica zdecydowanie po raz kolejny wyznacza trendy i przeciera szlaki. Udowadnia, że rezygnacja z chemii na koszt naturalnych składników to świetne rozwiązanie. Chromoplus Colorica to w 100% wegańska koloryzacja premium, pozwalająca osiągnąć piękne kolory z głębokimi pigmentami, pozostawiając włosy lśniące i zdrowe.

Dlaczego warto wprowadzić do salonu koloryzację Rica Chromoplus?
R i D – powodów jest wiele. W przeciwieństwie do innych tego typu produktów nie zawiera parabenów, rezorcyny, ani PPD. Nie jest także testowana na zwierzętach oraz została przebadana dermatologicznie. W swoim składzie zawiera wodę wulkaniczną bogatą w selen, cynk oraz miedź, która znacznie poprawia kondycję włosów. Ponadto posiada formułę Shield 17, która działa na skórę jak bariera ochronna. Dzięki zawartości ekstraktu z kwiatów dziewanny nabłyszcza, pochłania promieniowanie UV oraz chroni włosy i kolor przed blaknięciem. 

Jakie możliwości daje koloryzacja Chromoplus?

R i D – najważniejszą zaletą Chromoplus Colorica jest to, że pozwala uzyskać trwały kolor ze 100% kryciem siwych włosów już na poziomie oksydantu 3%. Efekt jest widoczny natychmiast po koloryzacji. Włosy nabierają czystego, pięknego i głębokiego koloru. Odzyskują blask, zdrowy wygląd, są miękkie i nawilżone a kolor  trwały i nasycony. Koloryzacja farbuje i jednocześnie pielęgnuje włosy. Zauważyliśmy, że klientki są zdecydowanie zachwycone jakością włosów. Zyskują gwarancję trwałości koloru, nawilżenia oraz krycia 100% siwizny.

Dlaczego warto stosować wegańskie farby do koloryzacji? 

R i D – przede wszystkim dlatego, że są idealną alternatywą dla świata przepełnionego chemią. Na szczęście coraz więcej ludzi żyje świadomie i dokonuje przemyślanych wyborów zarówno w kwestii żywienia jak i kosmetyków naturalnego pochodzenia.

Czy klienci obawiają się trwałości wegańskich farb do włosów?

R i D – czasami tak. Klient polega przede wszystkim na profesjonalizmie swojego fryzjera, ale ma także szereg wątpliwości. Jeśli jest świadomy działania produktów wegańskich, sam ich poszukuje. Natomiast w pozostałych przypadkach z pomocą przychodzimy my – naszą misją jest uświadamianie konsumentów,  że  farby wegańskie dają tak samo dobre efekty a często nawet lepsze od swoich konkurentów.

Ile odcieni wchodzi w skład tej koloryzacji? Jakie daje to możliwości wyboru dla klienta?

R i D – paleta Chromoplus Colorica posiada aż 106 odcieni, a łączenie ich ze sobą pozwala osiągnąć nieskończoną gamę kolorów. Uważamy, że końcowy efekt zależy tylko i wyłącznie od wyobraźni Klienta i kreatywności fryzjera.