Sycylia jest dla nas źródłem inspiracji. To stale zmieniająca się w swych krajobrazach przestrzeń. Dychotomiczna w swoich tożsamościach i zmienna w swoich reprezentacjach. Podwójne i zmienne, to cechy nowej kolekcji zespołu artystycznego Rica, Mermaids.

Kolekcja prezentuje stworzenia o podwójnej tożsamości, takie jak morze otaczające Sycylię, symbol atrakcyjnej, ale niebezpiecznej siły. Słodki i kapryśny w gorące letnie noce, porywczy w mroźne zimy.

Syrena, podobnie jak morze i jego otchłanie, staje się symbolem dwulicowości ludzkiej natury. Oksymoron wdzięku i czarów, przyjemności i okrucieństwa, melodii i agonii, pasji i udręki, przyciągania i uduszenia. Są w każdym z nas, na tym terytorium, gdzie wyobraźnia miesza się z rzeczywistością. Poruszamy się między snem a rzeczywistością, mitem i historią kołysaną falami morza.

Krój, kolor i styl są połączone, tworząc kompozycję pełną kontrastów. Tekstury, kształty, geometrie i materiały połączone są z przeciwieństwami: lekkość, miękkie linie, faliste gesty i słodkie pozy.

Witaj w podróży przez głębię, czarującą urokiem zamieszkujących je stworzeń, Syren.

DARIA

Metafora sylwetki poruszającej się w głębinach morskich, falująca, ciemna, jakby unosiły ją prądy morskie. Forma: wielkości, kształty i nieregularności ukrywają jej twarz.

To gra kontrastów, symbolika współistniejących dusz. Jedna z nich jest cienista z brązowymi włosami o powielonych kształtach oraz druga, jasna z wyraźnymi liniami ogrzewającymi jej twarz.

ARIEL

Efemeryczna postać, jej zmienny wygląd jest bliski naturze każdej syreny.

Wyrafinowany, zdecydowany styl Ariel z jej prowokującymi kręconymi włosami, skrywa delikatniejszy charakter. Kręcone włosy są zmiękczone złotymi pasmami, aby upiększyć twarz delikatnym światłem nadającym blask postaci.

LIGEA

Smukła i wyraźna pozycja jej ciała sprawia, że ​​wygląda na zdeterminowaną. Jednak podwójna natura jej osobowości pozostawia miejsce dla flirtującej i barwnej natury. Finezyjne ruchy eksponują włosy. To pełne, miękkie, faliste niesione przez fale pasma, ozdobione zręcznymi efektami świetlnymi, jak łuski odbijane przez promienie słoneczne.

LEUCOSIA

Symbolizująca powstanie z głębi otchłani, skąd bierze początek.

Ostre i wyraźne linie układają jej włosy w silnym kontraście do złotych pasm symbolizujących skrzela oraz włosów w kolorze koralowym.

PARTENOPE

Symbol słońca barwiącego wody morskie. Lekkie, faliste linie w kolorze złotym przypominają nici promieni słonecznych, poruszających akweny morskie. Morze platynowych pasm, jak delikatne fale nadają zarówno romantyczny, jak i zdecydowany wygląd postaci.

TRITONE

Tajemniczy i nieprzenikniony.

To dumny i zdecydowany wygląd, prawie nieodgadniony.

Jego esencja to fale świetlne, miękkie linie, głębokie refleksy.

Skontaktuj się z nami

nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na twoje pytania