Dostępne w wybranych salonach w całej Polsce

Zapraszamy do współpracy.

No categories found

No results found in this location. Please try again.

 

Poznaj Salony Ambasadorskie RICA POLSKA:

 

PODWIKA STUDIO – Atelier Fryzjerskie.

To  miejsce które wpisało się do czołówki salonów fryzjerskich we Wrocławiu. Profesjonalne strzyżenie, kreatywna koloryzacja i pielęgnacja włosów. Twórcą Atelier jest Dominik Podwika -Senior Edukator Rica Polska, absolwent londyńskiej akademii Toni & Guy oraz Sasoon Academy London. Fryzury które tworzy zespół PODWIKA STUDIO to fuzja geometrii, lekkości i precyzji. Zabawa gamą kolorów, nowoczesne cięcia, pielęgnacja na najwyższym poziomie to tylko niektóre zalety tego miejsca

Wrocław
Ul.Kaszubska 15

 

HAIR BAR SOPOT

HairBar to nowoczesny działający w formie baru salon. To miejsce w którym metamorfozy i fryzury dokonywane są w czasie, kiedy klienci sączą prosecco i popijają pyszna kawę.. Miejsce spotkań, rozmów i inspiracji, w którym czuć miłą i swobodną atmosferę z powiewem Nowego Yorku.Twórcą tego miejsca jest Roman Woźniak – stylista na co dzień także pracujący przy reklamach i produkcjach telewizyjnych.

ul. Powstańców Warszawy 6, na terenie Domu Zdrojowego i Hotelu Sheraton.

 

LOOK ROOM HOLISTIC BEAUTY CENTER

To salon w którym  piękno to znacznie więcej niż sam wygląd. W salonie można  się zrelaksować, wyciszyć i po prostu odpocząć, od natłoku codzienności. W tym czasie profesjonaliści zadbają o to, aby wewnętrzne piękno zabrzmiało także na zewnątrz. Właścicielką salonu jest Marta Truniarz, której przy tworzeniu tego miejsca zależało przede wszystkim na tym, by był to salon, w którym wieloaspektowo podchodzi się do piękna.

Generała Jarosława Dąbrowskiego 7/1 Rzeszów

 

 

BY JUŹWIN I KOBIELSKI

Strefa piękna BY JUŹWIN I KOBIELSKI w Browarach Warszawskich to unikatowe miejsce założone przez dwóch Artystów od lat związanych ze światem mody, telewizji i show-biznesu. Doświadczenie, talent i pasja czyli Eksperci w dziedzinach: fryzjerstwa, stylizacji paznokci, make -up. Kompleksowo wykreują nowy  wizerunek, dosłownie „od stóp do głów”, a słowo „piękno” odmieniają przez wszystkie przypadki.

Krochmalna 61,
Warszawa

Skontaktuj się z nami

nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na twoje pytania