Konkurs RICA MASTERS 2022 rozstrzygnięty!

Rica Masters 2022 – znamy zwycięzców!

W tegorocznym konkursie mistrzów fryzjerstwa wzięło udział aż 155 prac! Jury w składzie: Jaga Hupało, Fengii, Ewa Cesarz oraz Dominik Podwika nie mieli łatwego zadania, ale udało się! Dzięki ich wyborom oraz typom niezawodnej publiczności kolejna edycja Rica Masters ma swoich laureatów!

 

Wiele godzin wytężonej, kreatywnej pracy, piękna rywalizacja ludzi pełnych pasji do fryzjerstwa oraz efekty finalne, które przeszły nasze wszelkie oczekiwania. Sesje zdjęciowe, nagrania, mnóstwo użytych produktów, makijaże, niecodzienne stylizacje ubrań, praca fotografów i zespołów kreatywnych. To wszystko świadczy o tym, że decyzja o stworzeniu konkursu Rica Masters była słuszna! Wasze zaangażowanie napędza nas do działania, dlatego już nie możemy się doczekać organizacji kolejnej edycji!

Dziękujemy wszystkim za wysoką frekwencję oraz każdemu z osobna za odważne interpretacje kategorii konkursowych, niesamowitą kreatywność, zaangażowanie i walkę do samego końca! Uczestnicy udowodnili, że poziom fryzjerstwa w Polsce nieustannie rośnie i możemy być dumni, że wspólnie tworzymy jego piękną historię.


W rywalizacji Finałowej styliści dokonali wyboru kategorii spośród 4 dostępnych wariantów: architektura i funkcjonalność / żywioły / ekspresja / freestyle.

Na podium Rica Masters 2022 stanęli: 

Pierwsze miejsce – Adrian Skopiński

Drugie miejsce – Wiktor Bogdański

Trzecie miejsce – Beata Ligocka

Czwarte miejsce – Max Kolasiński

Piąte miejsce – Lilia Korenieva

Szóste miejsce – Ruta Michalczyk

 

Postaw na siebie, postaw na rozwój! Tak jak nasi zwycięzcy! Gratulujemy!

Na finalistów czekało wiele prestiżowych, wyjątkowych nagród ufundowanych przez nasze Jury, Sponsorów i Patronów oraz ogromna dawka wiedzy zawarta w kursach online o łącznej wartości 35 tysięcy złotych! Zwycięzcy z pewnością wykorzystają je do dalszego rozwoju, realizacji swoich marzeń oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

 

Trzymamy kciuki za dalszą fryzjerską karierę wszystkich 155 uczestników! Do zobaczenia ponownie w 2023 roku na kolejnej edycji konkursu Rica Masters!