Kolekcja Flowers - tło

Kolekcja fryzur, której powiesz „tak”

Pierścionek na palcu, data ślubu wyznaczona, czas rozpocząć przygotowania do jednego z najważniejszych dni w życiu. Przed każdą panną młodą nie lada wyzwanie. Jak z sukni, dodatków, makijażu i fryzury stworzyć udany związek w postaci wymarzonego wizerunku? Sporo tego na głowie, a podczas uroczystości wcale nie musi być mniej. Gołębie pocztowe donoszą, że w tym sezonie „tak” powiemy kwiatom w rozmiarze XXL.

Kolekcja fryzur kwiatowaNaturalnie w tym dniu oczy wszystkich gości skupią się na młodej parze, a w szczególności na przyszłej mężatce, toteż jej wygląd powinien pozostać nienaganny aż do białego rana. Członkowie RICA Artistic Team, pod przewodnictwem Antonio Musumeci  i Semmy’ego Mele, zadbali więc, by tego lata ślubne stylizacje nie tylko zachwycały kobiecością, ale i kolorem.  Wielowymiarowość inspiracji sprowadza się do odważnych kompozycji kwiatowych wplecionych we włosy, które w harmonijny sposób współgrają z typem urody reprezentowanym przez kobietę.

Kolekcja Flowers w sposób jednoznaczny potwierdza regułę, że natura nie wymaga dodatkowej oprawy, niezmiennie pozostaje piękna sama w sobie. W tym przypadku prym wiedzie wersja „big”, która zastąpiła delikatne wianki, zaś pastelowe kolory usunęły się w cień na rzecz intensywnych i zdecydowanych barw. To propozycja dla tych pań, które tego dnia prosto ze światowych wybiegów do ołtarza chcą pójść pod rękę z najnowszymi trendami mody, a przy tym stawiają na świeżość i niebanalność.

Jednak, co w sytuacji, gdy nie widzisz wspólnej przyszłości z odważnymi propozycjami podczas samej uroczystości, ale zakochałaś się w nich od pierwszego wejrzenia? Warto postawić na śmielszą stylizację podczas sesji fotograficznej. To doskonała okazja, by móc poczuć wiatr we włosach i sobie pozwolić na nieco więcej ekstrawagancji niż zwykle to bywa.

Choć na pozór może się wydawać, że stworzenie spójnej stylizacji z tak wyrazistymi akcentami, jak duże i kolorowe kwiaty jest sporym wyzwaniem, to wystarczy spojrzeć na propozycje stworzone przez RICA Artistic Team, by zyskać pewność, że zarówno fryzura, jak i dodatki mogą stanowić dobraną parę.  Zamiast więc z westchnieniem przeglądać katalogi pełne oryginalnych stylizacji, odważ się na wygląd, o którym marzysz, w końcu big day – big flowers.