rica-webinary

Cykl webinarów RICA dla fryzjerów i stylistów fryzur

Z pracą fryzjera wiąże się wiele wyzwań, których rozwiązanie wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że po zabiegu koloryzacji Twoja klientka nadal nie miała pokrytych siwych włosów? A może pojawiła się trudność z dopasowaniem rodzaju cięcia do oczekiwań i początkowej wizji? Zastanawiasz się jaki rytuał pielęgnacyjny będzie skutecznie rozwiązywał problem łupieżu? A może szukasz zabiegu regeneracyjnego, który sprawdzi się w przypadku zniszczonych włosów klientki?

Znamy przebieg codziennej pracy w branży fryzjerskiej i uważamy, że warto dzielić się wiedzą. Dlatego RICA rusza z cyklem webinarów, które skupiają się na prezentacji konkretnych rozwiązań problemów, z którymi styka się większość fryzjerów i stylistów.

Skuteczne pokrycie siwizny – webinar

Pierwsze spotkanie webinarowe podejmie tematykę pokrywania siwizny. Pokażemy Ci, jak poradzić sobie z sytuacją, w której farba nie kryje siwych włosów. Rozpoczniemy w ten sposób cykl webinarów, odbywających się regularnie, początkowo 1 raz w tygodniu. Prowadzącymi będą członkowie zespołu RICA Polska z głównym szkoleniowcem, edukatorem i kreatorem fryzur – Dominikiem Podwiką na czele. Nie zabraknie również tematów pielęgnacyjnych, które omówi trener RICA – Przemek. Formuła pozostaje niezmienna – wychodzimy od fryzjerskiego wyzwania lub problematycznej sytuacji i prezentujemy skuteczne rozwiązanie, które można wykorzystać w codziennej pracy.

Rozwijaj kompetencje fryzjerskie

Informacje o najbliższym webinarze zawsze znajdziesz na profilach RICA na Facebooku. Pojawienie się na spotkaniu online to jedno kliknięcie, ponieważ spotkania będą prowadzone na fanpage RICA Polska.

Jeśli potrzebujesz konsultacji lub chcesz samodzielnie przetestować zastosowane produkty, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Podczas webinaru wskażemy Ci drogi kontaktu z danym doradcą.

Dołącz do nas i weź udział w najbliższych webinarach.